Zegarki OCEANIC W Filmie PITBULL: NOWE PORZĄDKI

Aktualnie (styczeń 2016) w kinach grają film Pitbull: Nowe Porządki. Film jak film – jednemu się spodoba, drugiemu nie. Aktualnie na Filmwebie film ma ocenę 7,7 z 34000 głosów. Film jest relatywnie popularny, sale w kinach są pełne i nie są to wycieczki szkolne przymusowo spędzane w celu podziwiania nowego „dzieła” naczelnego ekranizatora lektur szkolnych.

http://www.filmweb.pl/film/Pitbull.+Nowe+porz%C4%85dki-2016-747433

 

 

Przedmiotem naszego zainteresowania jest główny aktor, Piotr Stramowski – „Majami”. Człowiek podobny z twarzy zupełnie do nikogo. Trochę hipster, a trochę samiec alfa. Konkretnie, interesuje nas jego zegarek – jest to OCEANIC Galaxy Carbon.

 

 

https://techtime.pl/pl/p/Zegarek-Z-Filmu-PITBULL-OCEANIC-Galaxy-LCDAnalog-WR100M-Wielofunkcyjny-Meski-I-Dla-Chlopaka/13594

Majami nosi go przez większość filmu i jest wyraźnie widoczny w wielu scenach. Słuszną linię prezentuje Majami, zegarek OCEANIC Galaxy Carbon to dobry wybór dla boss-a. Chcesz wyglądać jak Majami? Irokez i tatuaże to średni pomysł. Jutro się człowiek rozmyśli, a problem zostanie. Natomiast zegarkiem można upodobnić się w 24-48h. Tyle mniej więcej potrzeba nam na dostarczenie produktu.

W filmie występuje jeszcze jeden nasz zegarek, w początkowej scenie filmu, gdzie Policja wyciąga z ziemi ciała. Jeden ze stróżów prawa ma na ręku zegarek OCEANIC MPH. Kiedy film wyjdzie na DVD, będziemy mogli zrobić obrazek i uaktualnić posta.

 

http://techtime.pl/pl/p/Uniwersalny-Zegarek-Sportowy-OCEANIC-MPH-Rozmiar-M-WR100M%2C-Wiele-Funkcji/47

 

Zadzwoń lub zamów SMS-em - zapłacisz przy odbiorze

(pon.-pt. 8.00-16.00) 570 900 999

Pisząc SMS podaj kod produktu, imię i nazwisko oraz adres

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl