Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo płatności

Wszystkie podane przez Ciebie dane wykorzystujemy wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia.

Szybkie płatności online obsługuje firma Dotpay S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 28B, 30-552 Kraków, NIP 6342661860, REGON 240770255, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000296790, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 4.000.000,00 złotych, kapitale wpłaconym 4.000.000,00 złotych.

Firma Dotpay S.A. nie będzie wykorzystywać danych osobowych w celach innych niż przyjęcie płatności i poinformowanie o tym fakcie firmy Tech-Time, operatora sklepu TechTime.pl.

Wgląd do danych mają jedynie określone osoby spośród pracowników firmy Tech-Time. Dane nie są udostępniane nikomu, oprócz organów wymiaru sprawiedliwości, jeśli zajdzie taka konieczność.Bezpieczeństwo witryny

Stosowanym przez nas protokołem transmisji, zapewniającym bezpieczeństwo przesyłania danych w internecie, jest protokół SSL (Secure Socket Layer). Jest to rodzaj zabezpieczenia, polegający na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na serwer sklepu. Informacja wysyłana z serwera do klienta jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana.

SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność wiadomości. W chwili nawiązania połączenia z bezpieczną (stosującą protokół SSL) stroną WWW ustalane są klucze szyfrujące, stosowane następnie przy przekazywaniu danych między przeglądarką na komputerze klienta a serwerem sklepu. Zarówno uzgadnianie kluczy, jak i sama transmisja są bardzo trudne do złamania. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW użytkownik jest o tym informowany.

Zadzwoń lub zamów SMS-em - zapłacisz przy odbiorze

(pon.-pt. 8.00-16.00) 570 900 999

Pisząc SMS podaj kod produktu, imię i nazwisko oraz adres

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl