Hurt

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową zegarków naręcznych, budzików, zegarów ściennych, stacji pogody, pasków, bransolet, mechanizmów do zegarów i zegarków, teleskopów, baterii we wszystkich dostępnych na rynku rozmiarach (nawet bardzo egzotycznych). Jeśli nie widzisz czegoś w naszej ofercie, zapytaj. Nie wszystko jest jeszcze dostępne na stronie.

 

Wykonujemy na zamówienie w ilościach hurtowych zegary ścienne z krótkim terminem dostawy dzięki fabryce na miejscu. Hurtowe zamówienia zegarów ściennych według własnego wzoru wykonujemy w 10-30 dni - łącznie z dostawą do Klienta. Jesteśmy pod tym względem konkurencją dla fabryk położonych w Chinach. Ze względu na duże gabaryty zamówień hurtowych na zegary ścienne, wszystkie tego typu zamówienia z Chin są dostarczane na statkach. Statki płyną z Chin 44 dni. Odprawa celna i doręczenie zajmuje dodatkowe 7 dni. Wyprodukowane towary muszą zostać doręczone na statek 7-10 dni przed datą wypłynięcia. Wyprodukowanie zegarów ściennych w ilościach hurtowych trwa w Chinach 1-1,5 miesiąca pod warunkiem że od razu przystąpią do realizacji. Czas realizacji w Chinach to łącznie 3-4 miesiące zanim zegary znajdą się u Państwa. U nas produkcja kilkuset zegarów wraz doręczeniem trwa najdalej miesiąc. Czas produkcji z dostawą zależy od ilości zamówionych sztuk. Przyjmujemy też małe

Zamawiający może wybrać dowolny kolor z dowolnym nadrukiem. Sam wybiera czy mechanizm ma być skokowy czy cichy, płynący. Oferujemy pomoc grafika komputerowego w cenie zamówienia.

Cena jednostkowa zależy od ilości zamawianych sztuk.

Minimalna ilość zamawianych zegarów to tylko 50 szt. Mogą być różne modele.

 

>> TUTAJ << znajdziesz link do pobrania katalogu zegarów ściennych.

 

Ceny są podane w euro i są cenami netto.

 

W przypadku zamówień hurtowych na pozostały asortyment możliwa negocjacja cen zależnie od ilości zamawianych towarów.

Zadzwoń lub zamów SMS-em - zapłacisz przy odbiorze

(pon.-pt. 8.00-16.00) 570 900 999

Pisząc SMS podaj kod produktu, imię i nazwisko oraz adres

do góry
Przejdź do porównywarki
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl